AVISTATRIO


Repertuar

Weselne zespoły muszą realizować obsługę muzyczną imprez grając repertuar dla wszystkich gości. Dlatego zespół AVISTA TRIO w swoim repertuarze posiada kilkaset utworów dobrych zarówno na wesela, zabawy karnawałowe jak i na imprezy firmowe. Są to piosenki różnych wykonawców, utwory zarówno stare jak i najnowsze przeboje. Oczywiście gramy niezapomniane hity, ale także utwory mniej znane, aczkolwiek posiadające swoisty klimat. Dysponujemy szerokim wachlarzem stylów muzycznych począwszy od piosenek biesiadnych, przez utwory dyskotekowe, popowe, big-beat'owe, aż po standardy jazz'owe, czy utwory rockowe, a kończąc na kompozycjach wielkich mistrzów muzyki klasycznej. Jako nieliczni oferujemy również oprawę muzyczną w Kościele podczas mszy ślubnej, jubileuszowej czy urodzinowej (organy kościelne i trąbka).

Zespół AVISTA TRIO nie ma uprzedzń do żadnego gatunku muzycznego, lecz możemy poprowadzić wesele, nie grając któregokolwiek z gatunków, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że to my z naszym repertuarem musimy się dopasować do wszystkich gości. Planujesz imprezę w stylu lat 70, folkowym czy rockowym? Wybierzemy z naszego repertuaru tylko te utwory, któr będą pasowały do Twojej wizji.
Preferujemy śpiew w naszym ojczystym języku, ale świetnie też sobie radzimy, śpiewając po angielsku, po francusku, czy nawet po rumuńsku. W trakcie zabawy doskonale wyczuwamy nastrój i preferencje muzyczne gości.

Znamy wiele przyśpiewek i piosenek biesiadnych, idealnych do śpiewania przy stołach, grillu czy przy ognisku. Zdarza się, że rozdajemy gościom śpiewniki i zachęcamy ich do wspólnego śpiewania razem z nami. Chodzimy wtedy między stołami z akordeonem, tamburynem i trąbką. Podczas wesel prowadzimy wiele interesujących i oryginalnych zabaw zarówno podczas oczepin, jak i w trakcie tańców. Są zabawy grupowe - kółeczka, korowody, pociągi, tańce z figurami, można wspólnie z nami pozwiedzać różne kraje, tańcząc w rytmie narodowych melodii.

W trakcie oczepin znajdziecie Państwo zabawy wywodzące się z tradycji, jak i zupełnie nowe, autorskie konkursy. Możemy zagwarantować, że zabawa będzie niepowtarzalna, poprowadzona na wysokim poziomie, a wszyscy goście będą wspaniale się bawić.

Avista Trio - zespół muzyczny

© AVISTA TRIO | Wykonanie strony i hosting: sza-szao nas repertuar galeria mp3 sprzet polecamy kontakt bankiety, studniówki... wynajem samochodów